STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY

Kompletne studium  edukacji zarządzania gabinetem spa, medical i beauty jakie szukasz!

Ucz się, kiedy chcesz. Skądkolwiek. Ze światowej klasy ekspertami w rozwoju spa, med & beauty.

Dlaczego warto wybrać STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY?

Edukacja biznesowa SPA PROFESSIONALS to jedyne kompleksowe studium zarządzania spa online.

Zapisując się, otrzymujesz:

Gruntowną edukację w zakresie zarządzania,

która jest charakterystyczna dla branży spa, salonów med & beauty i odnowy biologicznej, dając Ci duży krok przed osobami, które przeszły ogólne szkolenie z zarządzania biznesem. Internetowe studium edukacji spa uczy, jak być pewnym siebie, kompetentnym menedżerem we wszystkich aspektach działalności spa - marketingu, budżetowaniu, HR, doskonałości usług, kultywowaniu przywództwa, planowaniu biznesowym i wielu, wielu innych.


Program nauczania

oparty na rzeczywistych studiach przypadków, stworzony i prowadzony przez zespół pionierów branży, oraz czołowych ekspertów w dziedzinie rozwoju spa. Edukacja biznesowa  opiera się na wiedzy zdobytej na podstawie bogatego doświadczenia branżowego, a nie tylko na zasadach akademickich.


Osobistego mentora na studium,

którego celem jest pomoc w jak najlepszym wykorzystaniu  edukacji spa online. Nasi mentorzy mają co najmniej 15 lat praktycznego doświadczenia w rozwoju i zarządzaniu spa. Ich zadaniem jest wspieranie Cię w zrozumieniu każdego modułu i czerpanie jak największych korzyści z zajęć.


Ekskluzywna społeczność internetowa,

w której możesz uczyć się i współpracować z innymi studentami, absolwentami i ekspertami SPA PROFESSIONALS.

Ze wszystkiego możesz korzystać z dowolnego miejsca na świecie, we własnym tempie, z dożywotnim dostępem do wszystkich naszych materiałów szkoleniowych online, dotyczących spa, med & beauty.

STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY

TO STUDIUM Z ZARZĄDZANIA SPA STWORZONE WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

STUDIUM to pełne wykształcenie menedżera spa, które uczy wszystkiego, co trzeba wiedzieć o zarządzaniu spa, wellness, med & beauty. Szkolenie dostarcza wszystkich narzędzi, strategii i inspiracji, których potrzebujesz, aby zostać wyjątkowym menedżerem spa, lub z łatwością i pewnością prowadzić własne spa, centrum odnowy biologicznej, salon kosmetyczny, lub medycyny estetycznej.

Elastyczny format tego szkolenia online dla menedżerów pozwala Ci uczyć się, gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko możesz, we własnym tempie.

Nie martw się, nie będziesz sam na studiach! Dzięki naszej edukacji menedżerów spa będziesz mieć osobistego mentora kursu oraz społeczność innych studentów i absolwentów kursu, od których możesz się uczyć.


DLA KOGO JEST STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA ?

 • Właściciel, menedżer, recepcjonista, terapeuta - każdy, kto chce opanować marketing, sprzedaż, finanse, przywództwo, zasoby ludzkie, obsługę klienta lub planowanie biznesowe w branży spa, wellness, med & beauty.
 • Terapeuci SPA, którzy chcą zrobić kolejny krok w swojej karierze, zwiększyć swoją pewność siebie i zdobyć umiejętności potrzebne do bycia doskonałym managerem, dyrektorem lub właścicielem spa.
 • Profesjonaliści SPA, którzy chcą nauczyć się skutecznie kierować i inspirować zespół.
 • Menedżerowie spa i ich asystenci, którzy chcą więcej szkoleń z zakresu zarządzania spa.

OTO CO DOSTAJESZ…

4 MODUŁY SZKOLENIOWE STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY oraz udział w 4 WARSZTATACH CERTYFIKOWANEGO MANAGERA SPA, MED & BEAUTY.

To kompleksowa edukacja biznesowa spa, med & beauty składająca się z 4 modułów:

Zarządzanie przychodem spa, med & beauty
Zarządzanie personelem spa, med & beauty
Zarządzanie sprzedażą spa, med & beauty
Zarządzanie organizacją pracy spa, med & beauty
Po ukończeniu modułów będziesz w pełni przygotowany do pracy w zarządzaniu spa.


WYGODNA I KOMPLEKSOWA PLATFORMA SZKOLENIOWA

Moduły w naszym programie certyfikacji składają się z serii szkoleń i webinarów on- line, narzędzi i szablonów do wykorzystania, oraz projektów do wykonania.

Wszystko dostępne jest na wyjątkowej platformie szkoleniowej pod Twoim unikatowym loginem. Dzięki platformie możesz śledzić swoje postępy w studium, dzięki czemu możesz być pewien, że żadna lekcja nie umknie Twojej uwadze.

KOMPLEKSOWE INSTRUKCJE SZKOLENIOWE ZARZĄDZANIA SPA, MED & BEAUTY

W szczegółowym podręczniku każdego modułu będziesz czerpać informacje bezpośrednio z doświadczenia i głębokiej studni wiedzy SPA PROFESSIONALS.

SZABLONY ZROBIONE DLA CIEBIE

Seria szablonów - zaczerpnięta bezpośrednio z pracy SPA PROFESSIONALS polegającej na tworzeniu i doradztwie w zakresie spa na całym świecie. Pomaga od razu zobaczyć każdy aspekt działalności spa w praktyce. Mając te szablony pod ręką, zaoszczędzisz cenny czas i energię, przejmując obowiązki kierownicze w swojej pracy.

TWÓJ OSOBISTY MENTOR STUDIUM

Twój mentor jest tutaj, aby odpowiedzieć na pytania, poprowadzić Cię głębiej w każdy temat i przekazać opinie na temat każdego zadania. Dzięki temu uzyskasz najlepszą możliwą edukację podczas STUDIUM zarządzania spa, med & beauty online.

DOSTĘP DO WSPÓLNOTY EDUKACJI BIZNESOWEJ W SPA

Nasza prywatna grupa na Facebooku to całodobowy dostęp do informacji zwrotnych, współpracy i zasobów udostępnionych przez ekspertów SPA PROFESSIONALS i rówieśników - kolegów studentów i absolwentów STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY. Grupa Profesjonalistów SPA to świetne miejsce do zadawania pytań, dzielenia się wiedzą, znajdowania współpracowników i uzyskiwania dostępu do wspólnych ofert pracy.

DYPLOM CERTYFIKOWANEGO MANAGERA SPA, MED & BEAUTY 

SPA PROFESSIONALS

KOŃCZĄC EDUKACJĘ W STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY:


 • Opanuj zasady marketingu, sprzedaży, finansów, przywództwa, zasobów ludzkich, obsługi klienta i planowania biznesowego.
 • Zdobądź umiejętności i pewność siebie, aby odnieść sukces w prowadzeniu spa lub gabinetu beauty.
 • Dowiedz się, jak zarządzać własnym biznesem spa.
 • Odkryj sekrety zarządzania zespołem, kierowania nim i inspirowania, którego większość ludzi uczy się przez wiele lat na własnych błędach.
 • Dołącz do rosnącej  społeczności pracowników SPA PROFESSIONALS, studentów i absolwentów - aby przekazywać i otrzymywać opinie, współpracować, wyszukiwać informacje branżowe, dzielić się ofertami pracy.
 • Zdobądź dyplom potwierdzający Twoją biegłość od uznanego  lidera w zarządzaniu spa - SPA PROFESSIONALS.

NASI ABSOLWENCI MÓWIĄ…

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Zaplanowane od A-Z od samego początku. Dużo się szkole ale takie podejście zdarza się rzadko; bardzo miła sala konferencyjna, kompetentna obsługa techniczna – rejestracja itp, super przerwa kawowa ( przeważnie na tym organizatorzy oszczędzają), smaczny lunch z daniami do wyboru już kilka dni przed szkoleniem. Świetne materiały szkoleniowe, bardzo dobrze przygotowana Pani prowadząca. Wiedza nie tylko teoretyczna ale i praktyczna, ciekawi wystawcy. Szkolenie bardzo ciekawe i naprawdę dużo można z niego wynieść, zastanowiłabym się tylko nad tym by następne było już 2 dniowe. I czekam bardzo bardzo na realizację kolejnych szkoleń z oferty.

- Monika Różewska-Chudzik


Serdecznie polecam współpracę z ta firma. Szkolenie SPA Revenue najlepsze na jakim w życiu byłam. Ogromna wiedza, doświadczenie Pani Anny Tafelskiej, szkolenie w formie warsztatów, podane konkretne przykłady, wyliczenia które muszę zacząć wdrażać w moja prace już od dziś atmosfera – rewelacyjna! Szkolenie zorganizowane w przepięknym hotelu Leda w Kołobrzegu. Wszystkim polecam lunch w restauracji na parterze. Dziękuję Pani w imieniu całego zespołu z Ustki z Hotelu Grand Lubicz.

- Alicja de Lubicz-Szeliska


Brałam udział w wielu szkoleniach i sama szkolenia prowadzę w nieco innej dziedzinie. To najlepsze merytorycznie i energetycznie szkolenie na którym byłam do tej pory. Mój zespół pracowników wystartował po tym szkoleniu jak na turbozapłonie – silny, zdecydowany i profesjonalny. Nie ma cudów na rozwijanie firmy i zwiększanie obrotów i marki – to wyłącznie konkretne narzędzia, umiejętności i świadomość wielu rzeczy. I praca. Ale żeby była skuteczna trzeba wiedzieć jak nią pokierować i jak ją wykonywać. Ta wiedza i umiejętność to największa wartość tego spotkania. Na szkoleniu bardzo dobra, pozytywna i budująca atmosfera. Anna Tafelska to szkoleniowiec z klasą, rozbudza zaciekawienie, mobilizuje do aktywności. Czuliśmy wszyscy, że jesteśmy w dobrych rękach. Czas był naprawdę konstruktywny, wyczerpujący ale mile pobudzający do zmian. Po powrocie ze szkolenia widocznie wzrosła świadomość pracy, poczucie dobrej pracy z klientem, co przełożyło się na znaczny wzrost obrotów i sprzedaży już w pierwszych dniach. Gdyby nie koronawirus bylibyśmy daleko, daleko z przodu. Szkolenie warte wydatku, bo to nie wydatek a jedna z najlepszych inwestycji.

- Monika Wiśniewska


Bardzo profesjonalnie a to cenię najbardziej. Polecam

- Katarzyna Gwiżdż-Zub


STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED&BEAUTY to doskonałe przygotowanie merytoryczne dla osób zarządzających w branży spa&wellness. Rozległa wiedza poparta doświadczeniem oraz metody ćwiczeń opracowane przez Panią Anną Tafelską sprawiają, że czas poświęcony na szkolenie to nie tylko aktywne podnoszenie kwalifikacji, ale co bardzo istotne dla mnie, wzmocnienie pozytywnego nastawienia, podniesienie samooceny oraz motywacji. Cykl szkoleń intensywny i wymagający, prowadzony przez osoby inspirujące i zaangażowane, które na każdym trudniejszym etapie dają ogromne wsparcie. Polecam bo warto. Wszystkim obecnym i przyszłym certyfikowanym managerom życzę sukcesów.

- Krystyna Piekar


Gorąco polecam, szkolenia na bardzo wysokim poziomie, praktyczna wiedza i konkretne rozwiązania – co nie zdarza się często. Dobra inwestycja w siebie i biznes, a przy okazji świetnie spędzony czas bez poczucia zmarnowanych pieniędzy i czasu.

- Anna Wojaczek


Bardzo profesjonalne szkolenia zarówno dla początkujących jak również dla osób z dłuższym stażem. Poruszane są wszystkie zagadnienia i problemy z którymi spotykamy się na co dzień w naszej pracy. Gotowe rozwiązania, które można wdrożyć od zaraz. Już po pierwszym szkoleniu dostałam “wiatru w żagle” Polecam bardzo !!!

- Marta Spławska


WIEMY, CZEGO CI POTRZEBA, ABY ODNIEŚĆ SUKCES

Osobiste wskazówki

Zostanie Ci przydzielony mentor studium, który będzie Cię wspierał podczas studium certyfikowanego managera spa, med & beauty.

Nasi mentorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży spa, med & beauty. Są tutaj, aby Cię wesprzeć w realizowaniu naszego programu zarządzania spa, pomóc w zrozumieniu zadań, udzieleniu odpowiedzi na pytania i informacji zwrotnej, gdy takowej potrzebujesz.

Twoje własne tempo

Ukończ  studium zarządzania spa online w zgodzie z własną osią czasu, kiedykolwiek i gdziekolwiek. Dopasuj kurs do swojego harmonogramu.

Większość studentów kończy nasz program zarządzania spa w ciągu roku. Jeśli chcesz to zrobić w krótszym, lub dłuższym czasie, to zależy tylko od Ciebie. 

Krok po kroku 

Dzięki platformie żadna lekcja Ci nie umknie i możesz śledzić swoje postępy w studium. 

Uczymy każdego tematu w sposób przystępny, zaczynając od podstawowych koncepcji zarządzania spa i budując je na ich podstawie.

KIM JEST SPA PROFESSIONALS?

Marcin Betliński

magister fizjoterapii, szkoleniowiec i ekspert w dziedzinie zarządzania obiektami Spa. Pasjonat fotografii i sportu.

Anna Tafelska

- magister hotelarstwa, twórca szkolenia ZARZĄDZANIE PRZYCHODEM SPA, międzynarodowy trener fitness oraz pasjonatka wellness.

Twórcy pionierskiego systemu Zarządzania przychodem Spa, Med & Beauty. Jedynego, sprawdzonego, opartego na wieloletnim doświadczeniu i dobrych praktykach biznesowych - systemu do zarządzania Twoim biznesem.


U nas stary, dobry savoir vivre chodzi w trampkach, a ubrany jest w uśmiech!

Jesteśmy zespołem oferującym profesjonalne i nowoczesne rozwiązania przy budowaniu Wellness & Spa.

Wszystkie nasze działania są spójne z założeniami wellbeing, które na każdym kroku służą swoim Gościom i pracownikom, zachowując rentowność oraz świetne opinie na travel list.

Kilkunastoletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie szerokiego wachlarza nowych oraz innowacyjnych usług, podnoszących poziom oraz rentowność SPA & Wellness.

Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie procesu realizacji inwestycji. Kierując się doświadczeniem zawodowym – zapobiegamy kosztownym błędom na etapie planów architektonicznych. Od samego początku wraz z klientem kreujemy projekt SPA & Wellness, nadając mu indywidualny charakter, potencjał, a tym samym podnosimy wartość obiektu.

Nasze doradztwo dotyczy każdego sektora SPA, MED & BEAUTY: pomagamy stwarzać ergonomiczne i przyjazne miejsca pracy dla młodych i początkujących praktyków.

Szkolimy kadrę Dyrektorów i Kierowników kształcąc LIDERÓW, którzy potrafią zbudować prężnie działający zespół, podnoszący poziom obsługi, a tym samym zyski dla obiektu. Tworzymy mocne i spójne z naszą wizją strategie marketingowe oraz uczymy jak je wdrożyć i zrealizować.


CERTYFIKOWANI MANAGEROWIE SPA, MED & BEAUTY. 

Absolwenci pierwszej edycji studium.

góra od lewej: Alicja de Lubicz Szeliska Hotel Grand Lubicz Ustka, Agnieszka Nawrocka Upiększalnia, Marta Wawrzyczek Dotyk Urody, Beata Sobarnia Elixir DaySpa, Karolina Komolka Ambasada Piękna, Krzysztof Socha Zalewski Upiększalnia, Jan Grabowski VENUS, Beata i Karol Suszka INSTYTUT ZDROWIA I URODY KLEOPATRA, Marcin Betliński Spa Professionals, 

dół od lewej: Marta Spławska Dwór Elizy, Katarzyna Gwiżdż-Zub Madame Katrina, Kaludia Kallaur Hotel Grand Lubicz Ustka, Justyna Bodziony Gabinet "Justyna" , Anna Tafelska Spa Professionals,

Jak wygląda organizacja pracy w STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY?

Studium składa się z czterech modułów szkoleniowych z wykładami wideo, materiałami do pobrania  w postaci skryptu szkoleniowego, szablonów do tworzenia projektów oraz inspirującymi zadaniami. 

Każdy moduł to wiele godzin nagrań oraz projekt do wykonania, który możesz skonsultować z mentorem i pozostałymi studentami we wspólnej grupie na Fb.

Większość uczniów spędza około 2 miesięcy nad każdym z modułów, ale możesz ustawić własną oś czasu. 

Po każdym module możesz dołączyć do wyjątkowej grupy managerów i przećwiczyć zdobyte umiejętności podczas warsztatów stacjonarnych.*

Po zakończeniu każdego modułu i wykonaniu przypisanych do niego projektów otrzymasz CERTYFIKAT ukończenia szkolenia.

Odpowiedź na pytanie: Jak otrzymać tytuł CERTYFIKOWANEGO MANAGERA SPA, MED & BEAUTY znajdziesz poniżej.


Zaprojektowaliśmy to studium z zakresu zarządzania spa, med & beauty, tak aby każdy temat został ukończony z dokładnym zrozumieniem stojących za nim zasad, sposobów ich stosowania i zastosowania w praktyce.

Nauczysz się korzystać z pomocnych aplikacji i nowych systemów organizacji pracy.

Na koniec każdego modułu szkoleniowego wykonane przez Ciebie zadania i projekty utworzą element wielkiej KSIĘGI ZARZĄDZANIA Twoim gabinetem SPA, MED & BEAUTY - dotyczący Twojej własnej firmy spa, przedsiębiorstwa dla którego obecnie pracujesz lub przyszłej koncepcji spa, według własnego projektu.

* Uczestnicy studium mogą korzystać z oferty warsztatów na preferencyjnych warunkach.


Jakie są korzyści wybrania opcji studium on - line MASTERCLASS?


Dla uczestników studium on - line MASTERCLASS dodatkowo, po każdym module szkoleniowym, przewidziany jest webinar on - line, podczas którego omówimy najlepiej wykonane projekty i przypadki uczestników studium. Tutaj możesz zainspirować się pomysłami najlepszych z branży!

Otrzymujesz również godzinną konsultację on - line z Anną Tafelską, lub Marcinem Betlińskim, głównymi pomysłodwacami studium i twórcami pionierskiego systemu zarządzania przychodem SPA, MED & BEAUTY.

TWÓJ OSOBISTY MENTOR STUDIUM

Twój mentor jest tutaj, aby odpowiedzieć na pytania, przeprowadzić Cię za rękę przez każdy temat i przekazać opinie na temat wszystkich zadań. Dzięki temu uzyskasz najlepszą możliwą edukację podczas STUDIUM zarządzania spa, med & beauty online.

Po każdym module możesz dołączyć do wyjątkowej grupy managerów i przećwiczyć zdobyte umiejętności podczas warsztatów stacjonarnych.*

Dodatkowo bądź szybki i skorzystaj z opcji studium on - line MASTERCLASS

i odbierz pakiet korzyści o wartości 2940zł.

6900 zł 3960 zł

dla pierwszych 20 OSÓB

STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY MASTER CLASS
PLUS PAKIET KORZYŚCI


DOSTĘP DO PLATFORMY SZKOLENIOWEJ 4 moduły
MODUŁ ZARZĄDZANIE PRZYCHODEM SPA
MODUŁ ZARZĄDZANIE PERSONELEM
MODUŁ ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ
MODUŁ ZARZĄDZANIE ORGANIZACJA PRACY
PROJEKTY DO WYKONANIA
DOSTĘP DO GRUPY NA FB
WEBINAR LIVE Z OMÓWIENIEM CASE STUDY Z PROJEKTÓW
GODZINA KONSULTACJI INDYWIDUALNEJ Z EKSPERTEM SPA PROFESSIONALS
TWÓJ OSOBISTY MENTOR STUDIUM
VOUCHER NA PRZEPROWADZENIE AUDYTU NIEJAWNEGO W TWOIM OBIEKCIE O WARTOŚCI 1400 ZŁ
VOUCHER NA WYBRANE WARSZTATY O WARTOŚCI 200 ZŁ
Zarządzanie przychodem; Zarządzanie personelem; Zarządzanie sprzedażą; Zarządzanie organizacją pracy;

PAKIET KORZYŚCI 

DLA PIERWSZYCH 20-STU OSÓB O WARTOŚCI 2940 zł

Poziom MASTER CLASS w cenie poziomu standardowego
WEBINAR LIVE Z OMÓWIENIEM CASE STUDY Z PROJEKTÓW
GODZINA KONSULTACJI INDYWIDUALNEJ Z EKSPERTEM SPA PROFESSIONALS
VOUCHER NA PRZEPROWADZENIE AUDYTU NIEJAWNEGO W TWOIM OBIEKCIE O WARTOŚCI 1400 ZŁ
VOUCHER NA WYBRANE WARSZTATY O WARTOŚCI 200 zł
Zarządzanie przychodem; Zarządzanie personelem; Zarządzanie sprzedażą; Zarządzanie organizacją pracy;

 * Uczestnicy studium mogą korzystać z oferty warsztatów na preferencyjnych warunkach.

Kiedy i na jakiej podstawie mogę otrzymać tytuł CERTYFIKOWANY MANAGER SPA?

Dzięki projektom ze wszystkich modułów napisałaś/eś już kilka elementów biznesplanu oraz księgi procedur. Nadszedł czas, aby przejrzeć, dopracować i zebrać w całość wszystko, czego się nauczyłaś/eś. Większość studentów poświęca na to około od 4 - 6 tygodni.

Zaprezentowanie planu biznesowego salonu spa ,med & beauty powstałego w efekcie całorocznej pracy projektowej w STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY swojemu mentorowi, będzie ostatecznym potwierdzeniem Twojej wiedzy i zaangażowania!

Aby upewnić się, że cały materiał STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY jest dla Ciebie zrozumiały przed prezentacją rozwiążesz test z podstaw zdobytej wiedzy.

W tym etapie nauki w studium otrzymujesz:

Wynik testu wiedzy z zakresu STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY.
Możliwość zaprezentowania swoich wyników, osiągnięć oraz biznes planu na kolejny rok całej grupie studentów, absolwentów oraz mentorów i ekspertów STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY.
Tytuł CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY oraz rekomendację SPA PROFESSIONALS.

Jak działa platforma szkoleniowa?

Platforma szkoleniowa jest Twoim prywatnym asystentem. Szkolenia udostępnione są na Twoim indywidualnym koncie. Wszystko znajdziesz w jednym, przejrzystym miejscu pod Twoim unikatowym loginem, a intuicyjny panel ułatwi Ci proces edukacji. Możesz śledzić swoje postępy i wracać do wcześniejszego materiału bez ograniczeń oraz realizować program w wygodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

To stąd pobierasz wszystkie udostępnione materiały do druku lub szablony do pracy, które są uporządkowane i skatalogowane aby w każdym momencie mieć do nich nieograniczony dostęp.

Zaprojektowaliśmy platformę, tak aby każdy temat został ukończony z dokładnym zrozumieniem stojących za nim zasad, sposobu ich stosowania i zastosowania w praktyce.

W celu zmaksymalizowania wyników Twojej edukacji na platformie znajdziesz również film, z którego dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY, a także czego spodziewać podczas nauki w studium. Wprowadzimy Was w tajniki studiowania z praktykującymi profesjonalistami spa.

Poznasz nowe aplikacje organizacji pracy, otrzymasz narzędzia i instrukcje ich używania. Zaplanujesz swoją naukę i pracę nad projektami oraz umieścisz je w swoim kalendarzu.


Czy mogę zapisać się na wybrany z czterech modułów szkoleniowych, czy muszę ukończyć wszystkie?

Możesz zapisać się na dowolnie wybrany moduł szkoleniowy:


Zarządzanie przychodem spa, med & beauty
Zarządzanie personelem spa, med & beauty
Zarządzanie sprzedażą spa, med & beauty;
Zarządzanie organizacją pracy spa, med & beauty

ZARZĄDZANIE PERSONELEM SPA, MED & BEAUTY

Bycie liderem to najtrudniejsza rola w zarządzaniu spa i salonu beauty, medycyny estetycznej czy fizjoterapii. Tu ogromną rolę na powodzenie Twojego biznesu odgrywa personel: ambitny, zmotywowany, pracowity i kiedy trzeba - pokorny. To jakim zespołem zarządzasz, zależysz od Ciebie. Zarządzanie spa lub gabinetem to nie tylko strategiczna wiedza biznesowa, ale również relacje międzyludzkie - z personelem, klientami, dostawcami, partnerami i Tobą.

W tym module dowiesz się, jak być doskonałym liderem na wszystkich frontach.

Dostaniesz:
 • Kluczowe strategie zarządzania zespołem;
 • Gotowe systemy motywacyjne budujące zespoły, tak aby Twoi pracownicy stawali się silniejsi i coraz bardziej zjednoczeni w celach zespołowych;
 • Narzędzia do zarządzania konfliktami w sposób, który buduje mosty, zamiast je spalać;

Dla  certyfikowanego managera spa, med & beauty Twój personel jest ZAWSZE najważniejszym zasobem i aby skorzystać z tego zasobu, musisz wiedzieć, kogo i jak zatrudnić, w jaki sposób zintegrować zespół oraz jak najlepiej go wesprzeć. 

Oto, co jeszcze otrzymujesz w module 1:
 • Jaką strukturę zasobów ludzkich zapewnić zespołowi;
 • Co dokładnie zrobić, aby rekrutować idealnych pracowników - co uwzględnić w każdym opisie stanowiska, jak przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną i w jaki sposób prawidłowo skonstruować umowę;
 • Instrukcje krok, po kroku jak wprowadzić nowych członków zespołu;
 • Dokładne opisy stanowisk dla typowych miejsc pracy w spa;
 • System oceny  pracowniczej; 

ZARZĄDZANIE PERSONELEM SPA, MED & BEAUTY

Bycie liderem to najtrudniejsza rola w zarządzaniu spa i salonu beauty, medycyny estetycznej czy fizjoterapii. Tu ogromną rolę na powodzenie Twojego biznesu odgrywa personel: ambitny, zmotywowany, pracowity i kiedy trzeba - pokorny. To jakim zespołem zarządzasz, zależysz od Ciebie. Zarządzanie spa lub gabinetem to nie tylko strategiczna wiedza biznesowa, ale również relacje międzyludzkie - z personelem, klientami, dostawcami, partnerami i Tobą.

W tym module dowiesz się, jak być doskonałym liderem na wszystkich frontach.

Dostaniesz:
 • Kluczowe strategie zarządzania zespołem;
 • Gotowe systemy motywacyjne budujące zespoły, tak aby Twoi pracownicy stawali się silniejsi i coraz bardziej zjednoczeni w celach zespołowych;
 • Narzędzia do zarządzania konfliktami w sposób, który buduje mosty, zamiast je spalać;

Dla  certyfikowanego managera spa, med & beauty Twój personel jest ZAWSZE najważniejszym zasobem i aby skorzystać z tego zasobu, musisz wiedzieć, kogo i jak zatrudnić, w jaki sposób zintegrować zespół oraz jak najlepiej go wesprzeć. 

Oto, co jeszcze otrzymujesz w module 1:
 • Jaką strukturę zasobów ludzkich zapewnić zespołowi;
 • Co dokładnie zrobić, aby rekrutować idealnych pracowników - co uwzględnić w każdym opisie stanowiska, jak przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną i w jaki sposób prawidłowo skonstruować umowę;
 • Instrukcje krok, po kroku jak wprowadzić nowych członków zespołu;
 • Dokładne opisy stanowisk dla typowych miejsc pracy w spa;
 • System oceny  pracowniczej; 

ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ  SPA, MED & BEAUTY

Finanse to dziedzina, której obawia się wielu początkujących menedżerów spa. W Studium  CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY sprawiamy, że finansowa strona zarządzania będzie zrozumiała, interesująca i łatwa. 

Z dumą możemy powiedzieć, że nasi studenci kończą studia z pewnością siebie i entuzjazmem, jeśli chodzi o przychody i budżet!

W tym module otrzymujesz:
 • Wprowadzenie do budżetowania - dlaczego to robimy, jak to robimy i co się z tym wiąże;

Rzeczywiste szablony budżetowania, których używamy w  SPA PROFESSIONALS, a które  są dokładnie wyjaśnione i gotowe do przekształcenia w Twój własny przykładowy miesięczny raport finansowy, oraz zestawienie zysków i strat.

Zapewniasz doskonałą obsługę ukierunkowaną na dostarczanie wartości Twoim gościom? Oznacza to, że każdy aspekt działalności musi być zorientowany na klienta. W tym module dowiesz się, jak to osiągnąć, dzięki SYSTEMOWI SPRZEDAŻY 5 W opracowanemu przez SPA PROFESSIONALS, za którym stoją lata obserwacji i działań podejmowanych przez najlepszych w Polsce !

Otocz swojego klienta profesjonalną i szczerą opieką, aby chętnie do Ciebie wracał.

Naucz się planować sprzedaż swojego zespołu i sięgaj po wyniki zaplanowane podczas wypracowanego w studium projektu.

Otrzymasz:
 • Doskonały system sprzedaży do wdrożenia w swoim spa i gabinecie, który zapewni sukces sprzedażowy całemu zespołowi;
 • Ogrom technik sprzedaży i gotowych sformułowań, zwrotów, które wpływają na decyzje konsumentów spa, med & beauty; 

Dzięki arkuszowi do planowania sprzedaży w Twoim spa i salonie beauty, który zaplanuje działania, wyznaczy terminy i przydzieli zadania poszczególnym pracownikom - zapomnisz o wdrażaniu nerwowych, i nieopłacalnych promocji cenowych.

ZARZĄDZANIE ORGANIZACJĄ PRACY SPA, MED & BEAUTY

Sprawdzony  system procedur SPA PROFESSIONALS to doskonałość zarządzania jakością usług. Dzięki standardowym procedurom operacyjnym, systemowi inwentaryzacji, HACCP i wielu innym, równie ważnym elementom - prowadzi do idealnej obsługi klienta.

EGZAMIN

W przypadku pozytywnych wyników tytuł i certyfikat CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY.

Wybierz właściwy dla siebie abonament: