Zarządzanie Przychodem SPA, MED & BEAUTY


Ucz się, kiedy chcesz. Skądkolwiek. Ze światowej klasy ekspertami w rozwoju spa, med & beauty.

Zarządzanie Przychodem SPA, MED & BEAUTY

Edukacja biznesowa SPA PROFESSIONALS to jedyne kompleksowe studium zarządzania przychodem spa online.

Zapisując się, otrzymujesz:

Gruntowną edukację w zakresie zarządzania,

która jest charakterystyczna dla branży spa, salonów med & beauty i odnowy biologicznej, dając Ci duży krok przed osobami, które przeszły ogólne szkolenie z zarządzania biznesem. Internetowe studium edukacji spa uczy, jak być pewnym siebie, kompetentnym menedżerem we wszystkich aspektach działalności spa - marketingu, budżetowaniu, HR, doskonałości usług, kultywowaniu przywództwa, planowaniu biznesowym i wielu, wielu innych.


Program nauczania

oparty na rzeczywistych studiach przypadków, stworzony i prowadzony przez zespół pionierów branży, oraz czołowych ekspertów w dziedzinie rozwoju spa. Edukacja biznesowa  opiera się na wiedzy zdobytej na podstawie bogatego doświadczenia branżowego, a nie tylko na zasadach akademickich.


Osobistego mentora na studium,

którego celem jest pomoc w jak najlepszym wykorzystaniu  edukacji spa online. Nasi mentorzy mają co najmniej 15 lat praktycznego doświadczenia w rozwoju i zarządzaniu spa. Ich zadaniem jest wspieranie Cię w zrozumieniu każdego modułu i czerpanie jak największych korzyści z zajęć.


Ekskluzywna społeczność internetowa,

w której możesz uczyć się i współpracować z innymi studentami, absolwentami i ekspertami SPA PROFESSIONALS.

WYGODNA I KOMPLEKSOWA PLATFORMA SZKOLENIOWA

Moduły w naszym programie certyfikacji składają się z serii szkoleń i webinarów on- line, narzędzi i szablonów do wykorzystania, oraz projektów do wykonania.

Wszystko dostępne jest na wyjątkowej platformie szkoleniowej pod Twoim unikatowym loginem. Dzięki platformie możesz śledzić swoje postępy w studium, dzięki czemu możesz być pewien, że żadna lekcja nie umknie Twojej uwadze.

KOMPLEKSOWE INSTRUKCJE SZKOLENIOWE ZARZĄDZANIA SPA, MED & BEAUTY

W szczegółowym podręczniku każdego modułu będziesz czerpać informacje bezpośrednio z doświadczenia i głębokiej studni wiedzy SPA PROFESSIONALS.

SZABLONY ZROBIONE DLA CIEBIE

Seria szablonów - zaczerpnięta bezpośrednio z pracy SPA PROFESSIONALS polegającej na tworzeniu i doradztwie w zakresie spa na całym świecie. Pomaga od razu zobaczyć każdy aspekt działalności spa w praktyce. Mając te szablony pod ręką, zaoszczędzisz cenny czas i energię, przejmując obowiązki kierownicze w swojej pracy.

TWÓJ OSOBISTY MENTOR STUDIUM

Twój mentor jest tutaj, aby odpowiedzieć na pytania, poprowadzić Cię głębiej w każdy temat i przekazać opinie na temat każdego zadania. Dzięki temu uzyskasz najlepszą możliwą edukację podczas STUDIUM zarządzania spa, med & beauty online.

DOSTĘP DO WSPÓLNOTY EDUKACJI BIZNESOWEJ W SPA

Nasza prywatna grupa na Facebooku to całodobowy dostęp do informacji zwrotnych, współpracy i zasobów udostępnionych przez ekspertów SPA PROFESSIONALS i rówieśników - kolegów studentów i absolwentów STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY. Grupa Profesjonalistów SPA to świetne miejsce do zadawania pytań, dzielenia się wiedzą, znajdowania współpracowników i uzyskiwania dostępu do wspólnych ofert pracy.


Ze wszystkiego możesz korzystać z dowolnego miejsca na świecie, we własnym tempie, z dożywotnim dostępem do wszystkich naszych materiałów szkoleniowych online, dotyczących spa, med & beauty.OTO CO DOSTAJESZ…


ZARZĄDZANIE PRZYCHODEM SPA SPA, MED & BEAUTY

Poznasz opracowany przez SPA PROFESSIONALS SYSTEM ZARZĄDZANIA SPA, MED & BEAUTY, którego będziesz przestrzegać, aby stworzyć własny plan zarządzania rozwojem osobistym i swojej firmy.

Otrzymasz:
  • Podstawowy wzór do obliczania sukcesu Twojego spa na podstawie kluczowych wskaźników wydajności;
  • Wypróbowane i prawdziwe tajemnice planowania oraz ustalania cen, które zapewniają Twoim pracownikom, Twojej sprzedaży i Twojej firmie - energię;
  • Pomysły na zyskowny system wynagrodzeń w Twoim SPA;

Możesz mieć najlepsze spa na świecie, ale nie odniesiesz sukcesu, jeżeli Twoja docelowa klientela nie usłyszy o nim i nie zwróci uwagi.

W tym module otrzymasz również:
  • Podstawy marketingu - co, dlaczego i jak zacząć;
  • Jak zidentyfikować i przeanalizować kto jest Twoim klientem, i podjąć właściwe kroki sprzedażowe. 
  • Podstawy tworzenia koncepcji spa i menu ;
  • Podstawowe szkolenie w tworzeniu planu zrównoważonego rozwoju dla Twojego spa; 
  • Klucze do korzystania z mediów społecznościowych, public relations i promocji w celu przyciągnięcia klientów do spa;
  • Niezbędną wiedzę o tym, dlaczego, gdzie i jak korzystać z produktów detalicznych, aby zwiększyć przychody spa;
  • Wszystkie elementy potrzebne do stworzenia pierwszego planu marketingowego (co właściwie zrobisz!).NASI ABSOLWENCI MÓWIĄ…

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Zaplanowane od A-Z od samego początku. Dużo się szkole ale takie podejście zdarza się rzadko; bardzo miła sala konferencyjna, kompetentna obsługa techniczna – rejestracja itp, super przerwa kawowa ( przeważnie na tym organizatorzy oszczędzają), smaczny lunch z daniami do wyboru już kilka dni przed szkoleniem. Świetne materiały szkoleniowe, bardzo dobrze przygotowana Pani prowadząca. Wiedza nie tylko teoretyczna ale i praktyczna, ciekawi wystawcy. Szkolenie bardzo ciekawe i naprawdę dużo można z niego wynieść, zastanowiłabym się tylko nad tym by następne było już 2 dniowe. I czekam bardzo bardzo na realizację kolejnych szkoleń z oferty.

- Monika Różewska-Chudzik


Serdecznie polecam współpracę z ta firma. Szkolenie SPA Revenue najlepsze na jakim w życiu byłam. Ogromna wiedza, doświadczenie Pani Anny Tafelskiej, szkolenie w formie warsztatów, podane konkretne przykłady, wyliczenia które muszę zacząć wdrażać w moja prace już od dziś atmosfera – rewelacyjna! Szkolenie zorganizowane w przepięknym hotelu Leda w Kołobrzegu. Wszystkim polecam lunch w restauracji na parterze. Dziękuję Pani w imieniu całego zespołu z Ustki z Hotelu Grand Lubicz.

- Alicja de Lubicz-Szeliska


Brałam udział w wielu szkoleniach i sama szkolenia prowadzę w nieco innej dziedzinie. To najlepsze merytorycznie i energetycznie szkolenie na którym byłam do tej pory. Mój zespół pracowników wystartował po tym szkoleniu jak na turbozapłonie – silny, zdecydowany i profesjonalny. Nie ma cudów na rozwijanie firmy i zwiększanie obrotów i marki – to wyłącznie konkretne narzędzia, umiejętności i świadomość wielu rzeczy. I praca. Ale żeby była skuteczna trzeba wiedzieć jak nią pokierować i jak ją wykonywać. Ta wiedza i umiejętność to największa wartość tego spotkania. Na szkoleniu bardzo dobra, pozytywna i budująca atmosfera. Anna Tafelska to szkoleniowiec z klasą, rozbudza zaciekawienie, mobilizuje do aktywności. Czuliśmy wszyscy, że jesteśmy w dobrych rękach. Czas był naprawdę konstruktywny, wyczerpujący ale mile pobudzający do zmian. Po powrocie ze szkolenia widocznie wzrosła świadomość pracy, poczucie dobrej pracy z klientem, co przełożyło się na znaczny wzrost obrotów i sprzedaży już w pierwszych dniach. Gdyby nie koronawirus bylibyśmy daleko, daleko z przodu. Szkolenie warte wydatku, bo to nie wydatek a jedna z najlepszych inwestycji.

- Monika Wiśniewska


Gorąco polecam, szkolenia na bardzo wysokim poziomie, praktyczna wiedza i konkretne rozwiązania – co nie zdarza się często. Dobra inwestycja w siebie i biznes, a przy okazji świetnie spędzony czas bez poczucia zmarnowanych pieniędzy i czasu.

- Anna Wojaczek


WIEMY, CZEGO CI POTRZEBA, ABY ODNIEŚĆ SUKCES

Osobiste wskazówki

Zostanie Ci przydzielony mentor studium, który będzie Cię wspierał podczas studium certyfikowanego managera spa, med & beauty.

Nasi mentorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży spa, med & beauty. Są tutaj, aby Cię wesprzeć w realizowaniu naszego programu zarządzania spa, pomóc w zrozumieniu zadań, udzieleniu odpowiedzi na pytania i informacji zwrotnej, gdy takowej potrzebujesz.

Twoje własne tempo

Ukończ  studium zarządzania spa online w zgodzie z własną osią czasu, kiedykolwiek i gdziekolwiek. Dopasuj kurs do swojego harmonogramu.

Większość studentów kończy nasz program zarządzania spa w ciągu roku. Jeśli chcesz to zrobić w krótszym, lub dłuższym czasie, to zależy tylko od Ciebie. 

Krok po kroku 

Dzięki platformie żadna lekcja Ci nie umknie i możesz śledzić swoje postępy w studium. 

Uczymy każdego tematu w sposób przystępny, zaczynając od podstawowych koncepcji zarządzania spa i budując je na ich podstawie.

KIM JEST SPA PROFESSIONALS?

Marcin Betliński

magister fizjoterapii, szkoleniowiec i ekspert w dziedzinie zarządzania obiektami Spa. Pasjonat fotografii i sportu.

Anna Tafelska

- magister hotelarstwa, twórca szkolenia ZARZĄDZANIE PRZYCHODEM SPA, międzynarodowy trener fitness oraz pasjonatka wellness.

Twórcy pionierskiego systemu Zarządzania przychodem Spa, Med & Beauty. Jedynego, sprawdzonego, opartego na wieloletnim doświadczeniu i dobrych praktykach biznesowych - systemu do zarządzania Twoim biznesem.


U nas stary, dobry savoir vivre chodzi w trampkach, a ubrany jest w uśmiech!

Jesteśmy zespołem oferującym profesjonalne i nowoczesne rozwiązania przy budowaniu Wellness & Spa.

Wszystkie nasze działania są spójne z założeniami wellbeing, które na każdym kroku służą swoim Gościom i pracownikom, zachowując rentowność oraz świetne opinie na travel list.

Kilkunastoletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie szerokiego wachlarza nowych oraz innowacyjnych usług, podnoszących poziom oraz rentowność SPA & Wellness.

Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie procesu realizacji inwestycji. Kierując się doświadczeniem zawodowym – zapobiegamy kosztownym błędom na etapie planów architektonicznych. Od samego początku wraz z klientem kreujemy projekt SPA & Wellness, nadając mu indywidualny charakter, potencjał, a tym samym podnosimy wartość obiektu.

Nasze doradztwo dotyczy każdego sektora SPA, MED & BEAUTY: pomagamy stwarzać ergonomiczne i przyjazne miejsca pracy dla młodych i początkujących praktyków.

Szkolimy kadrę Dyrektorów i Kierowników kształcąc LIDERÓW, którzy potrafią zbudować prężnie działający zespół, podnoszący poziom obsługi, a tym samym zyski dla obiektu. Tworzymy mocne i spójne z naszą wizją strategie marketingowe oraz uczymy jak je wdrożyć i zrealizować.


Jak działa platforma szkoleniowa?

Platforma szkoleniowa jest Twoim prywatnym asystentem. Szkolenia udostępnione są na Twoim indywidualnym koncie. Wszystko znajdziesz w jednym, przejrzystym miejscu pod Twoim unikatowym loginem, a intuicyjny panel ułatwi Ci proces edukacji. Możesz śledzić swoje postępy i wracać do wcześniejszego materiału bez ograniczeń oraz realizować program w wygodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

To stąd pobierasz wszystkie udostępnione materiały do druku lub szablony do pracy, które są uporządkowane i skatalogowane aby w każdym momencie mieć do nich nieograniczony dostęp.

Zaprojektowaliśmy platformę, tak aby każdy temat został ukończony z dokładnym zrozumieniem stojących za nim zasad, sposobu ich stosowania i zastosowania w praktyce.

W celu zmaksymalizowania wyników Twojej edukacji na platformie znajdziesz również film, z którego dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY, a także czego spodziewać podczas nauki w studium. Wprowadzimy Was w tajniki studiowania z praktykującymi profesjonalistami spa.

Poznasz nowe aplikacje organizacji pracy, otrzymasz narzędzia i instrukcje ich używania. Zaplanujesz swoją naukę i pracę nad projektami oraz umieścisz je w swoim kalendarzu.