STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY

Kompletne studium  edukacji zarządzania gabinetem spa, medical i beauty jakiego szukasz!

Ucz się, kiedy chcesz. Skądkolwiek. Ze światowej klasy ekspertami w rozwoju spa, med & beauty.

Dlaczego warto wybrać STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY?

Edukacja biznesowa SPA PROFESSIONALS to jedyne kompleksowe studium zarządzania spa online.

Zapisując się, otrzymujesz:

Gruntowną edukację w zakresie zarządzania,

która jest charakterystyczna dla branży spa, salonów med & beauty i odnowy biologicznej, dając Ci duży krok przed osobami, które przeszły ogólne szkolenie z zarządzania biznesem. Internetowe studium edukacji spa uczy, jak być pewnym siebie, kompetentnym menedżerem we wszystkich aspektach działalności spa - marketingu, budżetowaniu, HR, doskonałości usług, kultywowaniu przywództwa, planowaniu biznesowym i wielu, wielu innych.


Program nauczania

oparty na rzeczywistych studiach przypadków, stworzony i prowadzony przez zespół pionierów branży, oraz czołowych ekspertów w dziedzinie rozwoju spa. Edukacja biznesowa  opiera się na wiedzy zdobytej na podstawie bogatego doświadczenia branżowego, a nie tylko na zasadach akademickich.


Osobistego mentora na studium,

którego celem jest pomoc w jak najlepszym wykorzystaniu  edukacji spa online. Nasi mentorzy mają co najmniej 15 lat praktycznego doświadczenia w rozwoju i zarządzaniu spa. Ich zadaniem jest wspieranie Cię w zrozumieniu każdego modułu i czerpanie jak największych korzyści z zajęć.


Ekskluzywna społeczność internetowa,

w której możesz uczyć się i współpracować z innymi studentami, absolwentami i ekspertami SPA PROFESSIONALS.

Ze wszystkiego możesz korzystać z dowolnego miejsca na świecie, we własnym tempie, z dożywotnim dostępem do wszystkich naszych materiałów szkoleniowych online, dotyczących spa, med & beauty.

  • Właściciel, menedżer, recepcjonista, terapeuta - każdy, kto chce opanować marketing, sprzedaż, finanse, przywództwo, zasoby ludzkie, obsługę klienta lub planowanie biznesowe w branży spa, wellness, med & beauty.
  • Terapeuci SPA, którzy chcą zrobić kolejny krok w swojej karierze, zwiększyć swoją pewność siebie i zdobyć umiejętności potrzebne do bycia doskonałym managerem, dyrektorem lub właścicielem spa.
  • Profesjonaliści SPA, którzy chcą nauczyć się skutecznie kierować i inspirować zespół.
  • Menedżerowie spa i ich asystenci, którzy chcą więcej szkoleń z zakresu zarządzania spa.

WYGODNA I KOMPLEKSOWA PLATFORMA SZKOLENIOWA

Moduły w naszym programie certyfikacji składają się z serii szkoleń i webinarów on- line, narzędzi i szablonów do wykorzystania, oraz projektów do wykonania.

Wszystko dostępne jest na wyjątkowej platformie szkoleniowej pod Twoim unikatowym loginem. Dzięki platformie możesz śledzić swoje postępy w studium, dzięki czemu możesz być pewien, że żadna lekcja nie umknie Twojej uwadze.

KOMPLEKSOWE INSTRUKCJE SZKOLENIOWE ZARZĄDZANIA SPA, MED & BEAUTY

W szczegółowym podręczniku każdego modułu będziesz czerpać informacje bezpośrednio z doświadczenia i głębokiej studni wiedzy SPA PROFESSIONALS.

SZABLONY ZROBIONE DLA CIEBIE

Seria szablonów - zaczerpnięta bezpośrednio z pracy SPA PROFESSIONALS polegającej na tworzeniu i doradztwie w zakresie spa na całym świecie. Pomaga od razu zobaczyć każdy aspekt działalności spa w praktyce. Mając te szablony pod ręką, zaoszczędzisz cenny czas i energię, przejmując obowiązki kierownicze w swojej pracy.

TWÓJ OSOBISTY MENTOR STUDIUM

Twój mentor jest tutaj, aby odpowiedzieć na pytania, poprowadzić Cię głębiej w każdy temat i przekazać opinie na temat każdego zadania. Dzięki temu uzyskasz najlepszą możliwą edukację podczas STUDIUM zarządzania spa, med & beauty online.

DOSTĘP DO WSPÓLNOTY EDUKACJI BIZNESOWEJ W SPA

Nasza prywatna grupa na Facebooku to całodobowy dostęp do informacji zwrotnych, współpracy i zasobów udostępnionych przez ekspertów SPA PROFESSIONALS i rówieśników - kolegów studentów i absolwentów STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED & BEAUTY. Grupa Profesjonalistów SPA to świetne miejsce do zadawania pytań, dzielenia się wiedzą, znajdowania współpracowników i uzyskiwania dostępu do wspólnych ofert pracy.

DYPLOM CERTYFIKOWANEGO MANAGERA SPA, MED & BEAUTY 

SPA PROFESSIONALS

NASI ABSOLWENCI MÓWIĄ…

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Zaplanowane od A-Z od samego początku. Dużo się szkole ale takie podejście zdarza się rzadko; bardzo miła sala konferencyjna, kompetentna obsługa techniczna – rejestracja itp, super przerwa kawowa ( przeważnie na tym organizatorzy oszczędzają), smaczny lunch z daniami do wyboru już kilka dni przed szkoleniem. Świetne materiały szkoleniowe, bardzo dobrze przygotowana Pani prowadząca. Wiedza nie tylko teoretyczna ale i praktyczna, ciekawi wystawcy. Szkolenie bardzo ciekawe i naprawdę dużo można z niego wynieść, zastanowiłabym się tylko nad tym by następne było już 2 dniowe. I czekam bardzo bardzo na realizację kolejnych szkoleń z oferty.

- Monika Różewska-Chudzik


Serdecznie polecam współpracę z ta firma. Szkolenie SPA Revenue najlepsze na jakim w życiu byłam. Ogromna wiedza, doświadczenie Pani Anny Tafelskiej, szkolenie w formie warsztatów, podane konkretne przykłady, wyliczenia które muszę zacząć wdrażać w moja prace już od dziś atmosfera – rewelacyjna! Szkolenie zorganizowane w przepięknym hotelu Leda w Kołobrzegu. Wszystkim polecam lunch w restauracji na parterze. Dziękuję Pani w imieniu całego zespołu z Ustki z Hotelu Grand Lubicz.

- Alicja de Lubicz-Szeliska


Brałam udział w wielu szkoleniach i sama szkolenia prowadzę w nieco innej dziedzinie. To najlepsze merytorycznie i energetycznie szkolenie na którym byłam do tej pory. Mój zespół pracowników wystartował po tym szkoleniu jak na turbozapłonie – silny, zdecydowany i profesjonalny. Nie ma cudów na rozwijanie firmy i zwiększanie obrotów i marki – to wyłącznie konkretne narzędzia, umiejętności i świadomość wielu rzeczy. I praca. Ale żeby była skuteczna trzeba wiedzieć jak nią pokierować i jak ją wykonywać. Ta wiedza i umiejętność to największa wartość tego spotkania. Na szkoleniu bardzo dobra, pozytywna i budująca atmosfera. Anna Tafelska to szkoleniowiec z klasą, rozbudza zaciekawienie, mobilizuje do aktywności. Czuliśmy wszyscy, że jesteśmy w dobrych rękach. Czas był naprawdę konstruktywny, wyczerpujący ale mile pobudzający do zmian. Po powrocie ze szkolenia widocznie wzrosła świadomość pracy, poczucie dobrej pracy z klientem, co przełożyło się na znaczny wzrost obrotów i sprzedaży już w pierwszych dniach. Gdyby nie koronawirus bylibyśmy daleko, daleko z przodu. Szkolenie warte wydatku, bo to nie wydatek a jedna z najlepszych inwestycji.

- Monika Wiśniewska


Bardzo profesjonalnie a to cenię najbardziej. Polecam

- Katarzyna Gwiżdż-Zub


STUDIUM CERTYFIKOWANY MANAGER SPA, MED&BEAUTY to doskonałe przygotowanie merytoryczne dla osób zarządzających w branży spa&wellness. Rozległa wiedza poparta doświadczeniem oraz metody ćwiczeń opracowane przez Panią Anną Tafelską sprawiają, że czas poświęcony na szkolenie to nie tylko aktywne podnoszenie kwalifikacji, ale co bardzo istotne dla mnie, wzmocnienie pozytywnego nastawienia, podniesienie samooceny oraz motywacji. Cykl szkoleń intensywny i wymagający, prowadzony przez osoby inspirujące i zaangażowane, które na każdym trudniejszym etapie dają ogromne wsparcie. Polecam bo warto. Wszystkim obecnym i przyszłym certyfikowanym managerom życzę sukcesów.

- Krystyna Piekar


Gorąco polecam, szkolenia na bardzo wysokim poziomie, praktyczna wiedza i konkretne rozwiązania – co nie zdarza się często. Dobra inwestycja w siebie i biznes, a przy okazji świetnie spędzony czas bez poczucia zmarnowanych pieniędzy i czasu.

- Anna Wojaczek


Bardzo profesjonalne szkolenia zarówno dla początkujących jak również dla osób z dłuższym stażem. Poruszane są wszystkie zagadnienia i problemy z którymi spotykamy się na co dzień w naszej pracy. Gotowe rozwiązania, które można wdrożyć od zaraz. Już po pierwszym szkoleniu dostałam “wiatru w żagle” Polecam bardzo !!!

- Marta Spławska


WIEMY, CZEGO CI POTRZEBA, ABY ODNIEŚĆ SUKCES

Osobiste wskazówki

Zostanie Ci przydzielony mentor studium, który będzie Cię wspierał podczas studium certyfikowanego managera spa, med & beauty.

Nasi mentorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży spa, med & beauty. Są tutaj, aby Cię wesprzeć w realizowaniu naszego programu zarządzania spa, pomóc w zrozumieniu zadań, udzieleniu odpowiedzi na pytania i informacji zwrotnej, gdy takowej potrzebujesz.

Twoje własne tempo

Ukończ  studium zarządzania spa online w zgodzie z własną osią czasu, kiedykolwiek i gdziekolwiek. Dopasuj kurs do swojego harmonogramu.

Większość studentów kończy nasz program zarządzania spa w ciągu roku. Jeśli chcesz to zrobić w krótszym, lub dłuższym czasie, to zależy tylko od Ciebie. 

Krok po kroku 

Dzięki platformie żadna lekcja Ci nie umknie i możesz śledzić swoje postępy w studium. 

Uczymy każdego tematu w sposób przystępny, zaczynając od podstawowych koncepcji zarządzania spa i budując je na ich podstawie.

KIM JEST SPA PROFESSIONALS?

Marcin Betliński

magister fizjoterapii, szkoleniowiec i ekspert w dziedzinie zarządzania obiektami Spa. Pasjonat fotografii i sportu.

Anna Tafelska

- magister hotelarstwa, twórca szkolenia ZARZĄDZANIE PRZYCHODEM SPA, międzynarodowy trener fitness oraz pasjonatka wellness.

Twórcy pionierskiego systemu Zarządzania przychodem Spa, Med & Beauty. Jedynego, sprawdzonego, opartego na wieloletnim doświadczeniu i dobrych praktykach biznesowych - systemu do zarządzania Twoim biznesem.


U nas stary, dobry savoir vivre chodzi w trampkach, a ubrany jest w uśmiech!

Jesteśmy zespołem oferującym profesjonalne i nowoczesne rozwiązania przy budowaniu Wellness & Spa.

Wszystkie nasze działania są spójne z założeniami wellbeing, które na każdym kroku służą swoim Gościom i pracownikom, zachowując rentowność oraz świetne opinie na travel list.

Kilkunastoletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie szerokiego wachlarza nowych oraz innowacyjnych usług, podnoszących poziom oraz rentowność SPA & Wellness.

Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie procesu realizacji inwestycji. Kierując się doświadczeniem zawodowym – zapobiegamy kosztownym błędom na etapie planów architektonicznych. Od samego początku wraz z klientem kreujemy projekt SPA & Wellness, nadając mu indywidualny charakter, potencjał, a tym samym podnosimy wartość obiektu.

Nasze doradztwo dotyczy każdego sektora SPA, MED & BEAUTY: pomagamy stwarzać ergonomiczne i przyjazne miejsca pracy dla młodych i początkujących praktyków.

Szkolimy kadrę Dyrektorów i Kierowników kształcąc LIDERÓW, którzy potrafią zbudować prężnie działający zespół, podnoszący poziom obsługi, a tym samym zyski dla obiektu. Tworzymy mocne i spójne z naszą wizją strategie marketingowe oraz uczymy jak je wdrożyć i zrealizować.


CERTYFIKOWANI MANAGEROWIE SPA, MED & BEAUTY. 

Absolwenci pierwszej edycji studium.

góra od lewej: Alicja de Lubicz Szeliska Hotel Grand Lubicz Ustka, Agnieszka Nawrocka Upiększalnia, Marta Wawrzyczek Dotyk Urody, Beata Sobarnia Elixir DaySpa, Karolina Komolka Ambasada Piękna, Krzysztof Socha Zalewski Upiększalnia, Jan Grabowski VENUS, Beata i Karol Suszka INSTYTUT ZDROWIA I URODY KLEOPATRA, Marcin Betliński Spa Professionals, 

dół od lewej: Marta Spławska Dwór Elizy, Katarzyna Gwiżdż-Zub Madame Katrina, Kaludia Kallaur Hotel Grand Lubicz Ustka, Justyna Bodziony Gabinet "Justyna" , Anna Tafelska Spa Professionals,